Корпус для ПК Deepcool CG580 4F V2 Black (R-CG580-BKADA4-G-2)
Категории: Корпуса
CG580 4F V2 – це витончений корпус, конструкція якого дозволяє виставляти напоказ основні компоненти. Цей корпус оснащений чотирма вентиляторами ARGB та підтримує радіатори довжиною 360 мм та різні конфігурації вентиляторів, поєднуючи стильний дизайн із винятковою функціональністю. Завдяки конструкції без передньої стійки, а також скляним боковій та передній панелям з оглядом 270° власники можуть повноцінно насолоджуватися зовнішнім виглядом своєї системи.
Передня стійка між фронтальною та боковою скляними панелями відсутня, і тим самим усувається основна перешкода для чистого та вільного огляду вашої приголомшливої збірки. Ваша система виглядатиме раціональніше і акуратніше завдяки опорній пластині материнської плати, яка підтримує основні моделі із заднім розташуванням роз’ємів від ASUS та MSI.
CG580 4F V2 виділяється встановленою системою охолодження, що складається з трьох реверсивних ARGB-вентиляторів з ШІМ збоку та одного стандартного ARGB-вентилятора з ШІМ на задній стороні. Ця конфігурація формує оптимальний повітряний потік для ефективнішого відведення тепла. Узгоджене ARGB-підсвічування на рамках та кільцях вентиляторів підтримує синхронізацію з материнською платою, що дозволяє створити єдиний динамічний візуальний ефект.
CG580 4F V2 підтримує широкий спектр компонентів для створення різних збірок. У нього можна встановити блок живлення довжиною 210 мм і відеокарту довжиною 410 мм, а при вертикальному встановленні радіатора збоку від материнської плати в корпус поміститься відеокарта довжиною 262 мм. Цей корпус сумісний з материнськими платами ATX і надає сім слотів розширення, а також два відсіки для 3.5-дюймових накопичувачів і два відсіки для 2.5-дюймових накопичувачів, яких достатньо для зберігання даних і подальшого розширення.
Передня стійка між фронтальною та боковою скляними панелями відсутня, і тим самим усувається основна перешкода для чистого та вільного огляду вашої приголомшливої збірки. Ваша система виглядатиме раціональніше і акуратніше завдяки опорній пластині материнської плати, яка підтримує основні моделі із заднім розташуванням роз’ємів від ASUS та MSI.
CG580 4F V2 виділяється встановленою системою охолодження, що складається з трьох реверсивних ARGB-вентиляторів з ШІМ збоку та одного стандартного ARGB-вентилятора з ШІМ на задній стороні. Ця конфігурація формує оптимальний повітряний потік для ефективнішого відведення тепла. Узгоджене ARGB-підсвічування на рамках та кільцях вентиляторів підтримує синхронізацію з материнською платою, що дозволяє створити єдиний динамічний візуальний ефект.
CG580 4F V2 підтримує широкий спектр компонентів для створення різних збірок. У нього можна встановити блок живлення довжиною 210 мм і відеокарту довжиною 410 мм, а при вертикальному встановленні радіатора збоку від материнської плати в корпус поміститься відеокарта довжиною 262 мм. Цей корпус сумісний з материнськими платами ATX і надає сім слотів розширення, а також два відсіки для 3.5-дюймових накопичувачів і два відсіки для 2.5-дюймових накопичувачів, яких достатньо для зберігання даних і подальшого розширення.
| Типоразмер | Miditower |
| Страна производства | Китай |
| Установка длинных видеокарт | 410 мм |
| Также ищут | прозрачные |
| Способ установки | вертикальный |
| Пылевой фильтр | есть |
| Расположение блока питания | нижнее |
| Поддержка жидкостного охлаждения | Top 360/280/240/120 mm |
| Наличие подсветки | ARGB-подсветка |
| Модель | CG580 4F V2 Black |
| Места для дополнительных вентиляторов | Back 1x12/14 см |
| Поддерживаемые материнские платы | ATX |
| Охлаждающие элементы | вентиляционные решетки |
| Наличие блока питания | без блока питания |
| Материал корпуса | стекло |
| Максимальная длина БП | 210 мм |
| Количество внутренних отсеков 5.25” | отсутствует |
| Количество внешних отсеков 5.25” | отсутствует |
| Максимальная высота процессорного кулера | 176 мм |
| Количество слотов расширения | 7 |
| Количество внутренних отсеков 3.5" | 2 |
| Количество внешних отсеков 3.5" | отсутствует |
| Класс корпуса | Геймерские |
| Количество внутренних отсеков 2.5" | 2 |
| Внешние разъемы | 1 x USB Type C |
| Вес, кг | 8.8 кг |
| Гарантия, мес | 12 |
| Артикул | R-CG580-BKADA4-G-2 |
| (Сборка) Перекрывают ли кулеры внешние отсеки 5.25 | нет |
| Производитель | Deepcool |
| Цвет | черный |
| Гарантия | 12 |
| Вес | 8 |
| Страна | Китай |