Кулер для процессора ID-Cooling SE-214-XT V2 ARGB
Категории: Кулеры к процессорам
ID-Cooling SE-214-XT V2 ARGB - це високоефективний кулер для процесора, розроблений для оптимального охолодження та стильного вигляду вашої системи. Він належить до категорії повітряних кулерів баштового типу, що забезпечує відмінну продуктивність охолодження навіть для потужних процесорів.
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-214-XT V2 ARGB оснащений чотирма 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-120-ARGB V2, який працює з максимальним рівнем шуму 27.2 дБ(A). На корпусі вентилятора є позначки, що вказують напрямок обертання лопатей та напрямок потоку повітря.
ARGB підсвічування вентилятора підтримує синхронізацію з материнською платою для яскравих візуальних ефектів.
Кінці теплових труб приховані верхньою кришкою, а ребра з натурального алюмінію в поєднанні з нею дозволяють бездоганно вписатися в будь-яку конфігурацію ПК та забезпечують елегантний вигляд.
SE-214-XT V2 ARGB оснащений чотирма 6-міліметровими тепловими трубами з технологією прямого контакту. Ця інновація є ключовою для виняткової продуктивності охолодження, оскільки вони транспортують тепло безпосередньо до оптимальних місць на ребрах охолодження.
Кулер оснащений вентилятором AS-120-ARGB V2, який працює з максимальним рівнем шуму 27.2 дБ(A). На корпусі вентилятора є позначки, що вказують напрямок обертання лопатей та напрямок потоку повітря.
ARGB підсвічування вентилятора підтримує синхронізацію з материнською платою для яскравих візуальних ефектів.
| Уровень шума | 27.2 dB |
| Ток потребляемый вентиляторами | 0.15 А |
| Тип системы охлаждения | активная (кулер) |
| Управление скоростью вращения | есть |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Страна производства | Китай |
| Сокет | AM4 |
| Разъемы питания | 4-pin PWM |
| Размеры радиаторов | 127 х 110 х 154 мм |
| Размер (общий) | 129 х 138 х 161 мм |
| Размеры вентиляторов | 120 х 120 х 25 мм |
| Подсветка | ARGB |
| Модель | SE-214-XT V2 ARGB |
| Максимальный TDP | 200 Вт |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Материал радиатора | алюминий + медь |
| Максимальная частота вращения | 2000 об/мин |
| Количество вентиляторов | 1 |
| Давление | 1.94 мм H₂O |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 12 |
| Воздушный поток | 58 CFM |
| Для процессоров | INTEL |
| Вес | 550 г |
| Артикул | SE-214-XT V2 ARGB |
| (Сбока) Общая высота, мм | 138 |
| Страна | Китай |
| Производитель | ID-Cooling |
| Цвет | черный |
| Гарантия | 12 |
| Вес | 5 |