Материнская плата MSI MAG B850 TOMAHAWK WIFI
Категории: Системные (материнские) платы
- 14+2+1 Фаз живлення: 80A Smart Power Stage + 2xроз’єми живлення — стабільність для топових процесорів.
- OC Engine: Незалежне керування BCLK — до +15% продуктивності без шкоди для стабільності.
- PCB Fabric Technology: Покращена передача сигналу, контроль імпедансу, термостійкість — надійність у будь-яких умовах.
- Wi-Fi 7: Надшвидке бездротове з’єднання нового покоління — мінімальна затримка, максимум пропускної здатності.
- AI LAN Manager: Автоматичне пріоритезування ігор — низький пінг і стабільна мережа.
- 64MB BIOS: Повна підтримка нових процесорів AM5 — багатий функціонал BIOS.
- PCIe 5.0 + Steel Armor II: SMT-слот з підвищеною міцністю — на 21% більше навантаження, чистий сигнал.
- PCIe Supplemental Power: Додаткове живлення для GPU — стабільність у AI та ігрових навантаженнях.
- USB Type-C (Front): Підключення сучасних пристроїв — зручно з корпусами MSI.
- Frozr Sync + Combo Fan: Автоматичне визначення помпи/вентилятора — синхронізація з кулерами MSI.
- Mystic Light: RGB-контроль через MSI Center — мільйони кольорів, розширення без контролера.
- Сховище нового покоління: Підтримка всіх сучасних стандартів — швидкий запуск ігор та програм.
| Ширина, мм | 243.84 |
| Частота оперативной памяти | 5600 MHz |
| Цифровой аудио разъем (S/PDIF) | оптический |
| Форм-фактор | ATX |
| Тип сетевой карты | Realtek 8126VB |
| Страна производства | Китай |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Также ищут | материнская плата для ПК |
| Сокет | AM5 |
| Поддержка процессоров | AMD Ryzen™ 9000/ 8000/ 7000 Series Desktop Processors |
| Слоты расширения | 1 x PCI-E 3.0 x1 |
| Скорость LAN портов | 5 Гбит/с |
| Прочие коннекторы | 2 x Front Panel (JFP) |
| Поддержка двухканального режима | есть |
| Назначение | геймерская |
| Модель чипсета | AMD B850 |
| Модель | MAG B850 TOMAHAWK WIFI |
| Поддержка ECC | есть |
| Многоканальный звук | 7.1 |
| Максимальный объем оперативной памяти | 256 ГБ |
| Поддержка ОС | Windows 10 |
| Колодки | 4 x USB 2.0 |
| Количество LAN портов | 1 шт |
| Контроллер RAID | 0 |
| Коннектор питания | 1 x 24-pin + 1 x 8-pin |
| Количество разъемов оперативной памяти | 4 шт |
| Максимальная частота оперативной памяти | 8200 MHz |
| Количество SATA-III портов | 4 шт. |
| Высота, мм | 304.8 |
| Встроенное видео | С поддержкой видеоядра процессора |
| Внутренние разъемы и порты | 3 x M.2 2280 |
| Видеовыходы | HDMI |
| Аудиоконтроллер | Realtek ALC4080 |
| USB | USB 2.0 |
| SATAe разъем | без SATAe интерфейса |
| Гарантия, мес | 36 |
| Внешние порты | 2 x Wi-Fi antenna port |
| Беспроводная связь | Wi-Fi (802.11 a/b/g/n/ac/be) |
| U.2 разъем | без U.2 разъема |
| Артикул | MAG B850 TOMAHAWK WIFI |
| PCI Express x16 ver | 1 v Четыре |
| PCI Express x16 | 2 шт |
| PCI Express x1 ver | 1 v Три |
| PCI Express x1 | 1 шт |
| PCI | без слота PCI |
| M.2 ver | 3 x M.II |
| M.2 | 3 шт. |
| 4-pin для вентилятора | 6 шт. |
| (Сборка) Тип слота PCI 7 | PCIe x1 |
| (Сборка) Тип слота PCI 6 | PCIe x1/M.2 2280 |
| (Сборка) Тип слота PCI 5 | PCIe x16 |
| (Сборка) Тип слота PCI 4 | Пустой |
| (Сборка) Тип слота PCI 3 | Пустой |
| (Сборка) Тип слота PCI 2 | PCIe x16 |
| (Сборка) Тип слота PCI 1 | M.2 2280 |
| (Сборка) Потребляемая мощность | 35 Вт |
| Гарантия | 36 |
| Вес | 3 |
| Страна | Китай |
| Производитель | MSI |