Ноутбук HP 14-em0031ua (C9NB0EA)
Категории: Ноутбуки
Компактний, міцний та надійний ноутбук HP 14-em0031ua - це ідеальний баланс ціни та якості. Він працює на основі потужного процесора AMD Ryzen 3 з інтегрованою графікою AMD Radeon Graphics та швидкої оперативної пам’яті, тому допоможе ефективно реалізувати проєкти різних рівнів складності.
Вбудовані HD веб-камера, мікрофон та динаміки роблять ноутбук відмінним варіантом для проведення онлайн навчань та відеоконференцій.
Його FullHD екран з IPS матрицею подарує чітке та яскраве зображення під широким кутом огляду. Технологія Flicker-free усуне шкідливе мерехтіння, а матове покриття екрана дасть змогу чітко бачити зображення на екрані навіть при яскравому освітленні.
Підключайте до портів HDMI, двох швидкісних USB-A та USB Type-C монітори, проєктори, периферійні та інші пристрої. Встановлюйте з’єднання з мережею, використовуючи бездротову технологію Wi-Fi 6, працюйте із пристроями, під’єднаними через Bluetooth 5.4.
Тонкі рамки дозволяють з користю використовувати робочий простір, а низька вага, всього 1,41 кг, гарантує бездоганну портативність.
З ноутбуком HP 14-em0031ua ви зможете бути ефективними як в офісі, так і за його межами, він забезпечує тривалу автономну роботу. Акумулятор ємністю 41 Вт*год підтримує функцію швидкої зарядки – поповнюйте його заряд до 50% лише за 45 хвилин.
| Тип ноутбука | для работы |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Тип накопителя | SSD |
| Страна производства | Китай |
| Ширина | 323.7 мм |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Тип матрицы | IPS |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Также ищут | маленькие |
| Серия (модельный ряд) | HP 14 |
| Процессор | AMD Ryzen 3 7320U (2.4 - 4.1 ГГц) |
| Поколение процессора AMD | Zen 2 |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Модель | 14-em0031ua |
| Поверхность экрана | матовая |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Особенности | украинская клавиатура |
| Операционная система | DOS |
| Интерфейсы и подключения | USB Type-C |
| Количество ядер процессора | 4 |
| Количество слотов для оперативной памяти | отсутствуют, распаяна на МП |
| Глубина | 215 мм |
| Веб-камера | 720p HD |
| Емкость батареи | 3 cell |
| Диагональ дисплея | 14" |
| Гарантия, мес | 12 |
| Емкость аккумулятора | 41 Втч |
| Дополнительные возможности | встроенный микрофон |
| Высота | 17.9 мм |
| Видеокарта | AMD Radeon Graphics |
| Вес | 1.4 кг |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.4 |
| Артикул | C9NB0EA |
| Вес | 2.03 |
| Страна | Китай |
| Производитель | HP |
| Цвет | серебристый |
| Гарантия | 12 |