Система жидкостного охлаждения Arctic ACFRE00186A
Категории: Системы водного охлаждения
Радіатор преміум-класу
Радіатор товщиною 38 мм не лише покращує розсіювання тепла, але й утримує більше рідини, ніж звичайні радіатори товщиною 27 мм. Це зменшує накопичення тепла та забезпечує ефективніше керування температурними піками.
Преміальні трубки
Посилені EPDM-трубки з опліткою для підвищеної довговічності.
Проста установка
Попередньо встановлені та підключені вентилятори, зручне кріплення та анімована онлайн-інструкція.
У комплекті термопаста MX-6
Нанесіть у формі хреста — холодна пластина водяного насоса рівномірно розподілить пасту.
Перевірте сумісність корпусу
Зверніть увагу, що для встановлення Liquid Freezer потрібно щонайменше 63 мм простору.
| Уровень шума | 37.4 dB |
| Управление скоростью вращения | есть |
| Тип подшипников | гідродинамічний (FDB Bearing) |
| Страна производства | Китай |
| Сокет | AM4 |
| Разъемы питания | 4-pin |
| Размеры радиаторов | 277 x 120 x 38 мм |
| Подсветка | LED |
| Модель | ACFRE00186A |
| Напряжение питания вентиляторов | 12 В |
| Материал радиатора | алюминий |
| Максимальная частота вращения | 3000 об/мин |
| Количество вентиляторов | 2 |
| Длина патрубков | 450 мм |
| Давление | 6.99 мм H2O |
| Диаметр вентиляторов | 120 мм |
| Гарантия, мес | 72 |
| Воздушный поток | 77 CFM |
| Для процессоров | INTEL |
| Вес | 1665 г |
| Артикул | ACFRE00186A |
| Вес | 3 |
| Страна | Китай |
| Производитель | Arctic |
| Цвет | белый |
| Гарантия | 72 |